BRAMY GARAŻOWE- SEGMENTOWE-VENTE-K2-RF-BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMY GARAŻOWE- SEGMENTOWE-VENTE-K2-RF-BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMY GARAŻOWE- SEGMENTOWE-VENTE-K2-RF-BEZ PRZETŁOCZEŃ

Złóż zapytanie

  Zapoznałem się z polityki prywatności i są mi znane zasady przetwarzania danych osobowych.

  Opis

  Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Mechanizmy wzmacniające oraz zapewniające mobilność są zabezpieczone przed korozją. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy. Budowa bramy segmentowej w dużej mierze zależy od przeznaczenia, bramy segmentowe garażowe różnią się od segmentowych bram przemysłowych głównie wymiarami oraz estetyką. Co więcej, bramy mogą być wyposażone w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, dodatkowe drzwi lub otwory okienne.

  VENTE K2 RF BEZ PRZETŁOCZEŃ

  Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

  Brama garażowa segmentowa – zalety:

  Segmentowe bramy posiadają szereg zalet. Pierwszą z nich jest estetyka, która jest bardzo często głównym kryterium wyboru produktu. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do danego koloru elewacji. Bramy segmentowe wyróżniają się również doskonałą energooszczędnością. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K]. Oferowane bramy segmentowe mogą zatem być montowane w domach pasywnych.
  Kolejną zaletą tych produktów jest trwałość i solidność. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażeniu bram w dodatkowy osprzęt, produkty działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę. Zautomatyzowane systemy działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe.
  Bardzo cenioną cechą takich bram jest to, że ich budowa oraz sposób montażu nie jest inwazyjny, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo przestrzeni w garażu lub hali przemysłowej.

  Brama segmentowa z drzwiami

  Bramy segmentowe z drzwiami serwisowymi są przeznaczone dla budynków, w których wymagana jest bezproblemowa mobilność. Świetnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych, gdzie często bramy są częściej użytkowane przez ludzi niż przez pojazdy. Brak konieczności otwierania bramy to wygoda i oszczędność czasu.

   

  Zobacz i zapoznaj się z opatentowanym systemem ciepłego montażu bramy KRISPOL.