DRZWI STALOWE MARTOM – Simple Elegance – P-GI-602-48

DRZWI STALOWE MARTOM – Simple Elegance – P-GI-602-48

DRZWI STALOWE MARTOM – Simple Elegance – P-GI-602-48

Złóż zapytanie

  Zapoznałem się z polityki prywatności i są mi znane zasady przetwarzania danych osobowych.

  Opis

  Innowacje opracowane przez Martom pozwoliły stworzyć unikalną kolekcję Simple Elegance. Jak sama nazwa wskazuje, modele cechują się prostotą i elegancją tworząc styl, który jest w stanie dopasować się do wielu współczesnych trendów. Modele Simple Elegance szczególnie komponują się z budynkami nowoczesnymi i minimalistycznymi. Idealnie pasują do budynków z dużymi przeszkleniami na elewacji.
  W autorskiej technologii SIMPLE ELEGANCE w pierwszej kolejności są montowane przeszklenia, a w dalszym cyklu jest wstrzykiwana do skrzydła piana PUR. Dzięki temu piana doskonale wiąże się z przeszkleniami, wypełniając całą przestrzeń. Rozwiązanie to daje wiele korzyści: jest zachowana doskonała izolacja cieplna, piana PUR znakomicie uszczelnia i usztywnia skrzydło.

   

  KONFIGURATOR ONLINE

  Konfigurator jest informatyczną wersją tradycyjnego, drukowanego katalogu. Jest to jednak wersja zdecydowanie doskonalsza. Daje mnóstwo możliwości, które nie są dostępne w wersji drukowanej. Nie trzeba już sobie wyobrażać, jak modele wyglądają w innym kolorze lub z pochwytem.
  Sam zaprojektuj swoje drzwi. Wypróbuj konfigurator.

  www.drzwimartom.pl