Wybór drzwi na wiele lat

Pomyśl chwilę o drzwiach wejściowych. Przypomnij sobie drzwi w Twoim domu rodzinnym, u sąsiadów, u znajomych. Czy pamiętasz, aby były one regularnie wymieniane? Wymiana drzwi wejściowych, to niezwykle rzadkie zjawisko. A dlaczego? Dlatego, że wybiera się je na wiele, wiele lat. A dobrze dobrane mogą posłużyć nawet kilku pokoleniom. Drzwi wejściowe są jednym z najważniejszych elementów całego domu. Wbrew pozorom, to na nie zwraca się szczególną uwagę, patrząc na cały budynek. Mogą być „kropką nad i”, zwieńczeniem całości albo puntem, który zepsuje efekt końcowy. Dlatego już na etapie projektowania domu, warto dobrze dobrać rozmiar skrzydła wejściowego. Nie bójmy się szerokich drzwi wejściowych. Przecież to miejsce, przez które nieskończenie wiele razy będzie przekraczało się próg i nie jeden przedmiot będzie się przez nie wnosiło.

Czym się kierować przy wyborze drzwi wejściowych?

Istotny jest rozmiar drzwi, tworzywo, z którego mają być wykonane, kolor oraz klasa. Zaczynając selekcję warto przemyśleć, ile możemy na nie przeznaczyć. Marząc o bezpieczeństwie, wybierzmy drzwi antywłamaniowe. Pragnąc spójności dobierzmy kolor, tworzywo pod elewację oraz okna. Chcąc zaskoczyć siebie i innych, pomyślmy o przeszkleniach, nowoczesnych systemach otwierania. Znajdziemy dla Ciebie w naszym salonie odpowiednie drzwi wejściowe. Dostosujemy wybór końcowy do kwoty, którą możesz przeznaczyć na zakup. Sprawimy, aby Twoje oczekiwania względem wyglądu i zastosowania zostały spełnione.

Drzwi wejściowe – metalowe czy drewniane?

Drzwi metalowe cechują się atrakcyjnymi cenami i najwyższej klasy systemami antywłamaniowymi. W łatwy sposób dopasujemy je do całego domu. Drzwi, okna, dach, brama garażowa, wszystko to możemy dobrać w tym samym kolorze. Metalowe drzwi są odporne na promienie UV, nie zmieniają koloru pod wpływem ciepła, warunków atmosferycznych, nie ulegają deformacji. Tworzywo sprawia, że są łatwe w utrzymaniu, a dobrej klasy mają niski współczynnik przenikalności cieplnej.

Drzwi drewniane będą idealnie pasować do drewnianych elementów domu. Okna, brama, wszystko możemy dobrać w jednym kolorze drewna. Dla nich także producenci mają szeroki wybór produktów. Drewniane drzwi, jako tworzywo naturalne, zapewnią nam ciszę we wnętrzu i zadbają o komfort cieplny. Dobrej klasy drzwi drewniane także posiadają wysokiej klasy systemy antywłamaniowe.

Wybór należy do Ciebie. My przedstawimy Ci wszystkie opcje, a Ty na pewno znajdziesz odpowiednie drzwi wejściowe dla siebie.