Podczas budowy nowego domu wiele osób zwraca szczególną uwagę na poszczególne elementy, takie jak np.: okna, parapety czy drzwi zewnętrzne. Każdy z tych produktów spełnia swoją najważniejszą funkcję, a ponadto wpływa na ostateczny wygląd domu, jego estetykę i charakter. 

Drzwi wejściowe wizytówką Twojego domu 

Drzwi zewnętrzne odgrywają szczególną rolę w wyglądzie Twojego domu. To właśnie one dopełniają frontu budynku, który tak często otoczony jest pięknymi kwiatami i ozdobnymi krzewami lub drzewami. Drzwi wejściowe to również ten element Twojego domu, które widzisz praktycznie codziennie po kilka lub nawet kilkanaście razy, wchodząc do domu lub z niego wychodząc, a także otwierając je bliskim lub kurierowi. Ważne jest zatem, aby zakup drzwi był w pełni przemyślany oraz udany, a Ty nie będziesz musiał myśleć o tym, że nie pasują one do budynku, elewacji lub, co gorsza, nie współgrają z Twoim gustem i preferencjami. Zakup drzwi zewnętrznych jest bardzo ważną inwestycją do domu, dlatego warto poświęcić na niego odpowiednią ilość czasu i znaleźć taki produkt, o jakim marzyłeś. 

Wybierz wymarzone drzwi zewnętrzne w Wikdoor

W naszym salonie w Limanowej posiadamy szeroki wybór drzwi wejściowych renomowanych producentów. Od lat specjalizujemy się w tej branży, dlatego doskonale wiemy, co mamy do zaoferowania i co polecamy, aby Klient był zadowolony. W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości drewniane drzwi zewnętrzne z kolekcji klasycznej w jasnym odcieniu. Produkt ten posiada wysoką izolacyjność termiczną, wzmocnione ramy skrzydła stalą lub aluminium, regulowane w trzech płaszczyznach zawiasy, zamek trzypunktowy listwowy, dwie uszczelki, a także tzw. próg mrozoodporny. Ten model to solidne, ponadczasowe drzwi o sprawdzonej rzemieślniczej konstrukcji, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Charyzmatyczne drzwi wejściowe idealne do Twojego domu!

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również nietuzinkowych drzwi z kolekcji filmowej, które są w ostatnim sezonie całkowitym bestsellerem w naszym sklepie. U nas kupisz wysokiej jakości drzwi drewniane z doskonałymi parametrami, które świadczą o wspaniałym i precyzyjnym wykonaniu tego produktu. Ich wygląd oraz niebanalny kolor to całkowity hit, który idealnie wkomponuje się w wiele nowoczesnych budynków. Wybierz mądrze i ciesz się trafionym zakupem w naszym salonie Wikdoor w Limanowej! Zapraszamy!