Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu, dlatego ważne jest, by wybrać odpowiedni model, który w pełni będzie komponował się z elewacją i przestrzenią wokół wejścia. Wybór nie zawsze jest oczywisty, ponieważ ogromna ilość dostępnych modeli, wzorów i kolorów drzwi wejściowych sprawia, że trudno podjąć decyzję. W salonie Wikdoor możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą wielu producentów drzwi wejściowych w różnorodnych odsłonach. Mamy dla Ciebie klasyczne rozwiązania w postaci drzwi drewnianych, aluminiowych oraz stalowych. 

Drzwi do domu – jakie drzwi wejściowe wybrać? 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi wejściowych wykonanych z drewna, aluminium oraz stali. Przepiękne wykończenia sprawiają, że każdy model wyróżnia się czymś zupełnie innym. Współpracujemy jedynie z firmami o wysokiej renomie, które mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Wśród nich możemy wyróżnić m.in.: Wikęd, MAR-TOM, CAL. Szczególną uwagę zwracamy na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów z zakupów w Wikdoor, dlatego nieustanie poszerzamy naszą ofertę i odświeżamy modele, które można obejrzeć w naszym salonie.

Drzwi zewnętrzne stalowe – kiedy warto je zastosować? 

Stalowe drzwi zewnętrzne są solidnym zabezpieczeniem rozmaitych powierzchni. Najczęściej stosowane są do pomieszczeń gospodarczych w gospodarstwach domowych lub w branży przemysłowej. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które wyróżnia się także doskonałym wyglądem. Wielu naszych Klientów decyduje się na stalowe drzwi zewnętrzne, ponieważ cenią sobie funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. U nas możesz zamówić drzwi wejściowe na wymiar renomowanych producentów, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy Cię do naszego salonu w Limanowej na ul. Matki Boskiej Bolesnej 44. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także poprzez wiadomość e-mail, zapytanie w formularzu kontaktowym oraz rozmowę telefoniczną. 

Co jeszcze znajdziesz w naszym salonie? Szeroka oferta Wikdoor – Limanowa

W naszym punkcie w Limanowej oprócz wysokiej jakości drzwi zewnętrznych znajdziesz także drzwi wewnętrzne, podłogi laminowane, drewniane czy drewniano-aluminiowe, okna PCV, drewniane i aluminiowe, bramy garażowe segmentowe i rolowane oraz rolety zewnętrzne, wewnętrzne, plisy i moskitiery. Nasz salon to również fachowa obsługa, profesjonalna porada oraz doświadczenie w branży, dzięki któremu chętnie pomożemy Ci w wyborze naszych produktów. Przyjdź do nas i zapoznaj się z naszą ofertą już dziś. Zapraszamy!