GUSTAVSON – DRZWI PRZESUWNE – STANLUX SLX

GUSTAVSON – DRZWI PRZESUWNE – STANLUX SLX

GUSTAVSON – DRZWI PRZESUWNE – STANLUX SLX

Złóż zapytanie

  Zapoznałem się z polityki prywatności i są mi znane zasady przetwarzania danych osobowych.

  Opis

  Stanlux SLX to system do drzwi przejściowych wewnętrznych. Łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej. Zamontowanie szyny jezdnej jest proste ponieważ posiada fabrycznie nawiercone otwory montażowe. Jej wzmocnione ścianki poprawiają stabilność pracy a także wyciszają. Ponadto szyna wykonana jest z wysokiej jakości aluminium anodowanego. Posiada system „klik” ułatwiający w efekcie montaż maskownicy oraz profilu naściennego bezpośrednio do szyny.

  Nowy system do drzwi przejściowych wewnętrznych – Stanlux SLX, łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej i wyjątkowym, opatentowanym okuciem SLX. Ponadto, maksymalna grubość płyty drzwiowej, jaką można zamontować w tym systemie, wynosi 40 mm.

  W systemie dostępne są trzy warianty montażu:

  • WARIANT 1 – Z PROFILEM DYSTANSOWYM
   Podstawowy. Stosowany jest do skrzydła drzwiowego o grubości do 40 mm.
  • WARIANT 2 – Z PROFILEM MONTAŻOWYM
   Przystosowany do skrzydeł o grubości 18-24 mm. Główną różnicą jest zastosowanie profilu naściennego (montażowego), którego szerokość jest znacznie mniejsza w stosunku do profilu dystansowego. Pozwala to na przesunięcie skrzydła bliżej ściany i tym samym zmniejszenie szczeliny między skrzydłem a ścianą dla bardziej estetycznego wyglądu.
  • WARIANT 3 – Z PROFILEM NAŚCIENNYM
   Profil ten jest dedykowanym rozwiązaniem do skrzydła drzwiowego o grubości 40 mm z ościeżnicą 18 mm.