Stawiając na ciągły rozwój i chęć wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nieustannie uzupełniamy asortyment o kolejne nowości. Dbamy o to, aby nasza oferta była dostosowana do rozległych preferencji i potrzeb  Odbiorców. Ciągle rozszerzająca się oferta producentów drzwi, okien, podłóg, bram garażowych oraz rolet zewnętrznych motywuje nas do uzupełniania naszego magazynu o kolejne nowe propozycje. W związku z tym, przedstawiamy nowy model okna, który na dobre zagościł w naszej ofercie i cieszy się coraz większą popularnością. 

Okno Phantom – nowy model w naszym salonie

Model Phantom to zupełna nowość 2021 roku. Cechuje się najlepszym profilem Ultra Passive, wyposażonym w ukryte zawiasy. Ponadto, okno to posiada okleinę Woodec Turner Oak, a więc taką, która świetnie imituje drewno w wyglądzie oraz w dotyku. Doskonale komponuje się z czarną klamką oraz uszczelkami i ramką również w tym kolorze. Ta cecha przykuwa uwagę wielu Klientów, dla których ważny jest wygląd i estetyka. Okno Phantom posiada srebrną tabliczkę znamionową JMO, która idealnie podkreśla markę premium tego produktu. Nasz najnowszy przedmiot w ofercie zaprojektowany jest z przeznaczeniem dla domów pasywnych. 

Czym wyróżnia się nowy model okna Phantom?

Swoją uwagę skupia w szczególności na lepszych parametrach izolacji cieplnej. Jak zaznacza producent, zawiasy są schowane w suchej komorze, która znajduje się między skrzydłem a ramą i jest to niewątpliwie kolejna zaleta. Ponadto, doskonale opracowane walory estetyczne sprawiają, że okna te prezentują się niezwykle elegancko, dodając wnętrzom oraz budynkom z zewnątrz niepowtarzalnego uroku i klasy. 

Zapoznaj się z szeroką ofertą firmy Wikdoor!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z wielu dostępnych form zamawiania wybranego asortymentu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość SMS, na Facebooku lub telefonicznie. Służymy pomocą!

Jeśli zastanawiasz się, który produkt z naszego asortymentu wybrać, na co się zdecydować i co najbardziej będzie pasowało do wnętrza w Twoim domu, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy idealne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.