WIKDOOR

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją oraz montażem stolarki drzwiowej i okiennej, a także podłóg, bram garażowych i tarasów. W naszej ofercie znajdą Państwo również rolety, klamki, parapety, listwy przypodłogowe, podkłady oraz wiele innych.

Ponad 10 lat doświadczenia

Firma powstała na bazie ponad 10-cio letniego doświadczenia w branży stolarki otworowej jej właściciela. Dzięki zebranemu doświadczeniu w pracy przy obsłudze Klientów detalicznych oraz inwestycyjnych dla wiodących dystrybutorów stolarki w Polsce, możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości, wybrane spośród najlepszych producentów i dostawców w branży, a współpraca z doświadczonymi i sprawnie działającymi ekipami montażowymi, pozwala na wykonywanie u Państwa usług najwyższej jakości zgodnie ze sztuką budowlaną, z zachowaniem najwyższej staranności prac.

Nie boimy się wymagających zleceń i projektów

Zebrane doświadczenie podczas prac na takich obiektach jak szpitale, szkoły, biurowce o najwyższych standardach europejskich, pozwala nam przystępować do wykonywania prac przy najbardziej wymagających projektach.

Nasz obszar działania to województwo małopolskie ze szczególnym uwzględnieniem obszarów sąsiedzkich Limanowej, Nowego Sącza, Mszany Dolnej. Obsługujemy klientów detalicznych oraz inwestycyjnych.

Wyróżnia nas elastyczność na potrzeby i wymagania Klienta. Nie boimy się trudnych technicznie rozwiązań, na których zależy Klientowi.