Drzwi zawsze otwarte

Jesteśmy gościnnym narodem, wszyscy o tym wiemy. Lubimy zapraszać rodzinę, przyjaciół, sąsiadów. Wspólnie spędzać czas. Stoły w polskich domach zawsze bogato goszczą każdego przybysza.  Każdy chce przebywać w domu pełnym gości, gdzie jest gwarno i wesoło. Nic tak nie cieszy, jak budynek, który jest w pełni zamieszkany, a drzwi otwierają się z dużą częstotliwością. Bo budynek, który jest pełny życia, dostaje dopiero zasłużone miano Domu. W naszym salonie znajdziesz idealne i solidne drzwi, dla Ciebie i Twoich gości. Zapewnią komfortowe otwieranie i bezpieczne zamykanie. Posiadamy szeroki wybór drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Ponadto, oferujemy solidne i trwałe okna drewniane i aluminiowe.

Okna drewniane

Okna drewniane będą idealnie pasować do domu, w którym stawiasz na naturalność. Drewniane okna, drzwi, podłogi, mogą ujednolicić Twoje pomieszczenia. Trzymając się jednego rodzaju materiału, czyli na przykład drewna, nadamy mieszkaniu konkretnego stylu i klasy. Należy jednak pamiętać, że o okna drewniane trzeba dbać. Wymagają regularnego czyszczenia i odnawiania. Ale dzięki trosce i dbałości o nie, będą nam służyć wiele lat, cieszyć nasze oczy oraz zdobić mieszkania.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją uniwersalność i ponadczasowość. Są solidne, trwałe i nie wymagają specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Lubimy je za to, że są energooszczędne, praktyczne i bezpieczne. Możemy dopasować kolor okna do wnętrza domu, ale i fasady budynku. Okna aluminiowe mogą mieć inny kolor na zewnątrz, a inny wewnątrz. Daje nam to możliwość różnych kombinacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo sprawdzić,  z jakimi producentami współpracujemy. 

 

Zachęcamy do wizyty w salonie, gdzie doradzimy i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb!