Wiele osób w okresie wakacyjnym decyduje się na wymianę swoich okien na nowe. To świetne rozwiązanie, szczególnie w przypadku, gdy pogoda dopisuje i można pozwolić sobie na wiele prac remontowych. Polacy często w okresie wypoczynkowym decydują się na wymianę okien, drzwi, malowanie zewnętrzne budynku lub inne prace odświeżające powierzchnie mieszkalne.

Nowy model okna w naszym salonie

Ciągłe zmiany na rynku mieszkaniowym oraz nieustannie ukazujące się nowe trendy spowodowały, że w naszym salonie zadbaliśmy o pojawienie się wielu innowacyjnych propozycji. W związku z zapotrzebowaniem Klientów na okna przeznaczone do domów pasywnych, postawiliśmy na zupełnie nowy model okna ultra pasywnego. Phantom – to okno siedmiokomorowe z trzystopniowym systemem uszczelnień, dlatego doskonale wpasuje się w standardy wspomnianych domów pasywnych. Nowoczesna technologia pozwoliła na wykonanie go na najlepszym profilu Ultra Passiv, który wyposażony jest w ukryte zawiasy. To z pewnością wielki atut estetyczny, który wpływa na większe zainteresowanie tym produktem. Okno Phantom spełni oczekiwania wszystkich miłośników drewna i klasycznych kompozycji. Produkt ten wykonany jest w najnowszej okleinie Woodec Turner Oak, która prezentuje się doskonale. Okno Phantom posiada srebrną tabliczkę znamionową JMO, która nadaje mu ekskluzywnego charakteru i świadczy o jakościowej marce.

Wysokiej jakości drzwi, podłogi, rolety zewnętrzne

W naszym salonie znajdziecie także wiele innych produktów, które często okazują się być niezbędne podczas przeprowadzania remontu. Szeroki wybór renomowanych drzwi, wysokiej jakości podłogi, a także niezawodne rolety zewnętrzne budują ofertę naszej firmy. Cieszymy się, że każdego dnia uczestniczymy w życiu naszych Klientów i ułatwiamy im sprawne przeprowadzanie remontów.

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Wszystkich mieszkańców południowej Polski zapraszamy do naszego salonu, który mieści się w Limanowej. Ponadto, jesteśmy dostępni poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy, wiadomość SMS, Facebook oraz telefonicznie. Służymy poradą i pomocą w każdej kwestii, która związana jest z naszą branżą. Już dziś zapoznaj się z bogatym asortymentem firmy Wikdoor! Zapraszamy!