Wiosna jest dla wielu z nas czasem remontów oraz odświeżania wnętrz swoich domów i mieszkań. Coraz dłuższe dni, więcej słońca i wyższe temperatury zachęcają do zmian aranżacji w pomieszczeniach. W związku z tym, warto rozpisać sobie plan działania oraz przedmioty niezbędnych do realizacji całego przedsięwzięcia. 

Oferta Wikdoor dostosowana do potrzeb Klientów 

W naszym salonie każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży posiadamy drzwi wewnątrzlokalowe, wejściowe do mieszkań, zewnętrzne oraz techniczne, przeznaczone w szczególności do budynków użyteczności publicznej. Specjalizujemy się również w dystrybucji stolarki okiennej. U nas znajdziesz okna drewniane, aluminiowe, PCV oraz drewniano-aluminiowe renomowanych producentów. Jeśli masz w planach wymianę podłogi, koniecznie zapoznaj się z naszymi podłogami laminowanymi, drewnianymi oraz winylowymi. Służymy także pomocą w doborze odpowiednich akcesoriów podłogowych, a więc listew przypodłogowych oraz podkładów. Podczas remontów bardzo popularna jest również wymiana parapetów. W Wikdoor znajdziesz parapety zewnętrzne stalowe, aluminiowe oraz z granitu, a także wewnętrzne w różnych modelach i rodzajach. Każdy z produktów, który mamy w sprzedaży, cechuje się starannym wykonaniem oraz długim okresem użytkowania. Konkurencyjne ceny w połączeniu z jakością zachęcają do dokonywania zakupów właśnie u nas.

Montaż rolet na wiosnę 

Podczas wykonywania remontów wielu naszych Klientów decyduje się również na zakup i montaż rolet wewnątrz budynków. Są one świetnym rozwiązaniem pod kątem zadbania o swoją prywatność wieczorami oraz nocą, a także osłoną w upalne dni przed mocnymi promieniami słonecznymi. Nie inaczej jest w przypadku rolet zewnętrznych. W Wikdoor sprzedajemy jedynie produkty najwyższej jakości.

Służymy poradą – postaw na profesjonalistów w branży

W naszym salonie z chęcią przedstawimy szereg produktów, z których każdy z Odbiorców znajdzie coś dla siebie. Służymy profesjonalną poradą oraz pomocą w wyborze idealnego modelu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego punktu w Limanowej, a także do zapoznania się z artykułami poprzez naszą stronę internetową!