Dom – to w nim chowamy się przed całym światem. Spędzamy najwięcej czasu i dlatego chcemy w nim czuć się jak najlepiej. Czuć się bezpiecznie, ale i komfortowo. Zapewnić sobie wygodę i funkcjonalność. Zależy nam, aby dom wyglądał nowocześnie, ale jednocześnie chcemy, aby było w nim ciepło i panowała dobra atmosfera. Kolory ścian, meble, wyposażenie – wszystko razem ma za zadanie zapewnić nam jak najprzyjemniejsze spędzenie każdego dnia. Podczas tworzenia naszego azylu nie zapominamy o podłogach. Musimy dłużej pochylić się nad ich wyborem, ponieważ zajmują dużą cześć naszych pomieszczeń. Są widoczne, nawet gdy częściowo zakrywa je dywan.

Dobrze dobrana podłoga może ozdobić mieszkanie

Dobrze dobrana podłoga może powiększyć, ocieplić nasze mieszkanie. Najczęstszym wyborem naszych klientów są panele podłogowe. Panele podłogowe kuszą nas korzystną ceną, ale i uniwersalnością. Pasują do wielu pomieszczeń, mają szeroką paletę kolorystyczną. Cieszy nas ich trwałość. Nikt z nas nie chce co chwilę zmieniać podłóg. Dlatego wybieramy panele podłogowe, które z pewnością posłużą nam wiele lat. Panele pasują zarówno do mieszkań nowoczesnych jak i klasycznych. Idealne są do salonu, sypialni, a nawet kuchni. Są odporne na zarysowania, zabrudzenia. Łatwe do utrzymania w czystości i szybkie w montażu. Będą pasować do każdego pomieszczenia – możemy wybrać jeden kolor paneli do wszystkich pomieszczeń. Z pewnością zapewni nam to spójność w mieszkaniu oraz powiększy je optycznie.

Kolor paneli określi styl naszego mieszkania

Mamy do wybory różne kolory i faktury. Wybierając odpowiedni kolor i fakturę, możemy idealnie dopasować panele do stylu, który panuje w naszym mieszkaniu. Jeżeli fascynuje Cię styl skandynawski, możesz skusić się na białe lub delikatnie szare panele, z delikatną fakturą. Taka kolorystyka paneli rozjaśni Twoje pomieszczenie i nada mu niepowtarzalny charakter. Najpopularniejsze są jednak panele imitujące drewno. Ocieplają pomieszczenie i pasują do drewnianego wyposażenia domu, który nadal jest najbardziej popularnym materiałem.

Zapraszamy do naszego salonu. Dobierzemy kolor oraz fakturę paneli podłogowych, pasującą idealnie do Twojego mieszkania.