Piękna, złota, polska jesień często kojarzy nam się z licznymi porządkami po okresie letnim i przygotowaniem się na czas zimy. Długie wieczory zachęcają do wykorzystania ich na odnowienie domu, czy mieszkania lub odświeżenie pokoju. Wiele osób decyduje się na wyremontowanie swojego wnętrza i przygotowanie przytulnej przestrzeni na zimę. 

Wymiana podłogi z produktami od Wikdoor

W naszym salonie znajduje się wiele propozycji paneli, które doskonale sprawdzają się w mieszkaniach, domach czy biurach. Są one idealnym rozwiązaniem do stworzenia wymarzonej podłogi. W naszym asortymencie znajduje się całe mnóstwo rodzajów i kolorów paneli podłogowych. Wśród faworytów wyróżniamy podłogę laminowaną z kolekcji Skyline Oak Tradition. Ta opcja dostosowana jest dla miłośników zachowania tradycyjnych barw. Panele te wyróżniają się wyższą klasą ścieralności w porównaniu z innymi produktami sprzedawanymi na rynku. Dla osób, które cenią sobie jasne podłogi posiadamy także panele podłogowe laminowane marki Skyline w kolorze Oak Purelight oraz Oak Palecreme. Każdy z tych odcieni oscyluje w tradycyjnych i często wybieranych barwach, które komponują się praktycznie z każdym wnętrzem. Dla osób, które lubią bardzo jasne kolory podłóg możemy zaproponować panele podłogowe laminowane w odcieniu Oak Loft. Dla sympatyków ciemnych i eleganckich wnętrz mamy w ofercie panele podłogowe w kolorze Oak Moonlight oraz Oak Mocca. Te dwa odcienie to klasyka i ponadczasowość. 

Co cechuje panele podłogowe w naszym salonie?

W naszej ofercie posiadamy panele podłogowe znanej i cenionej marki Joka. Wszystkie produkty tej firmy cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania oraz dbałość o detale. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów właśnie firmy Joka, ponieważ są bardzo wytrzymałe, a pokrycie paneli laminatem poprawia ich jakość. Panele mają wysoką klasę ścieralności, dzięki czemu inwestycja w nasze produkty będzie doskonałą decyzją na lata. Nasz asortyment to różnorodność i szeroki wybór. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowały się stylem, nowoczesnym designem, ale również klasycznymi dodatkami. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą paneli podłogowych laminowanych, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS, Facebook lub rozmowę telefoniczną. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu, który znajduje się w Limanowej. Oferujemy fachową obsługę i profesjonalną poradę. Do zobaczenia!